Dział marketingu w abonamencie

CENNIK: 3990zł netto - 1 miesiąc bez umowy
*Przy umowie na 6 miesięcy - 3790zł/mc
*Przy umowie na 12 miesięcy - 3490zł/mc

Chcemy ułatwić Ci rozwój firmy, stając za sterami Twojego marketingu. Dobrze wiemy, że prawidłowe zorganizowanie wszystkich procesów marketingowych ma prawo przyprawić o ból głowy. Na szczęście nie musisz tego robić – od tego jest Fejstajm. Potrafimy wykorzystać narzędzia marketingowe tak, aby osiągnąć Twoje cele. Więcej klientów? Lepsi klienci? A może większa widoczność w sieci? Ty decydujesz, my dostarczamy rezultaty. Pamiętaj – nie będziemy Twoimi pracownikami, a partnerami. Oznacza to, ze nigdy nie udamy się na urlop, ani nie pozostawimy Cię w sytuacji, w której będziesz musiał samodzielnie radzić sobie z problemami.

Obsługa kampanii reklamowych

Poprowadzimy dla Ciebie spójne i rentowne działania reklamowe na dowolnej platformie społecznościowej. To jeden z najlepszych sposobów na zwiększenie sprzedaży.

Prowadzenie mediów społecznościowych

Gwarantujemy 8 postów w mediach społecznościowych miesięcznie. Przygotowujemy także posty okolicznościowe. Możemy również dopasować pakiet do Twoich potrzeb.

Kompleksowa troska o PR i komunikację firmy

Zatroszczymy się o każdy aspekt funkcjonowania Twojej firmy w Internecie. Dzięki temu wypadniesz przed potencjalnymi partnerami i klientami dokładnie tak, jak tego chcesz.

Strona internetowa, pozycjonowanie i treści SEO

Zajmiemy się kondycją Twojej strony i jej pozycją w wynikach wyszukiwania. Przygotujemy 1 profesjonalny artykuł miesięcznie zgodnie z zasadami SEO. Stworzymy i zadbamy o wizytówkę Google.

Konfiguracja i optymalizacja

Dokonamy konfiguracji Twojej strony z narzędziami analitycznymi, tak aby współpracowała z nami dla Twoich zysków. Optymalizujemy wszystkie nasze działania, zachowując maksymalną efektywność.

Troska o Twój biznes

Jesteśmy Twoimi parterami i leży nam na sercu dobro Twojej firmy. Zrobimy co w naszej mocy, abyś odnosił sukces na polu marketingowym. W Fejstajm już dobrze wiemy, jak to zrobić!

Najczęściej zadawane pytania

Bardzo ciężko znaleźć jednego specjalistę, który byłby w stanie zadbać holistycznie o marketing Twojej firmy. A jeśli już się to uda, takie wsparcie będzie kosztować więcej niż nasze. Poza tym wybierając współpracę z Fejstajm, nie musisz przejmować się trudnościami, które niesie ze sobą zatrudnienie pracownika. Nie udajemy się na urlopy, nie zawodzimy pod presją, nie stawiamy dodatkowych wymagań.

Tak jak napisaliśmy w punkcie 6., przyświeca nam troska o Twój biznes. Nie będziemy więc przekonywać Cię do żadnej usługi, której nie potrzebujesz. Każdą współpracę traktujemy indywidualnie. Przygotujemy zestaw usług dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb.

Jesteśmy otwarci na różne formy współpracy. Najczęściej podejmujemy długoterminowe współprace – bez daty końcowej. Zależy nam jednak przede wszystkim na rozwiązaniu Twoich problemów. Jeśli więc możemy zrobić to na łamach krótkiej współpracy, jesteśmy za!

Współpracuj z Fejstajm

Spotkajmy się face to face! Oferujemy konsultację (oczywiście bezpłatną), w trakcie której przedstawimy Ci najskuteczniejsze rozwiązania marketingowe i sposoby ich wdrożenia w Twoje firmie. Brzmi jak plan?

Inne nasze usługi

FB ADS

Projektujemy i prowadzimy dla Ciebie płatne kampanie w sieci reklamowej Facebooka. Jest to jedna z najtańszych i najskuteczniejszych obecnie form reklamy.

FB ADS

Projektujemy i prowadzimy dla Ciebie płatne kampanie w sieci reklamowej Facebooka. Jest to jedna z najtańszych i najskuteczniejszych obecnie form reklamy.

Prowadzenie Social-Media

Poprowadzimy za Ciebie Twojego Facebooka i Instagrama. Stworzymy za Ciebie posty, utworzymy Reelsy na IG.

Strona Internetowa z kompletnym przygotowaniem treści

Tworzymy strony dopasowane dla firm usługowych w taki sposób aby klienci łatwo mogli znaleźć potrzebne informacje.

Tworzymy treści na strony internetowe przyjazne przeglądarkom.

Platforma szkoleniowa

Wykonamy dla Ciebie platformę szkoleniową. Otrzymasz sklep z możliwością sprzedaży szkoleń stacjonarnych wraz ze skonfigurowaniem systemu płatności. Kursy/warsztaty/szkolenia online. Otrzymasz również bloga, oraz stronę “o mnie”

Co mówią o nas parnetrzy?

Przedstaw problem
lub zadaj swoje pytania

Szukasz pomysłu na marketing dla firmy, który przyniesie zyski? Porozmawiajmy w ramach bezpłatnej konsultacji.

Omówimy najnowsze metody, które poprawią rezultaty działań Twojej firmy w Internecie. Bezpłatna konsultacja marketingowa Fejstajm trwa pół godziny. Jeśli spodobają Ci się zaprezentowane rozwiązania, wdrożymy je w Twojej firmie!

Wypełnij Formularz

Brakuje Ci czasu na prowadzenie działań marketingowych?

Nie znasz się na tych wszystkich “fejsbukach”, stronach internetowych,
wizytówkach Google i potrzebujesz aby ktoś zajął się tym w całości profesjonalnie?

W pakiecie abonamentowym jesteśmy Twoim zewnętrznym działem marketingu.

W skład tego rozbudowanego pakietu wchodzi:

Obsługa kampanii reklamowych Facebook

Aktualizacja strony internetowej

Profil firmowy na facebooku - prowadzenie

Wizytówka Google

ANALIZA WYNIKÓW ORAZ OPTYMALIZACJA POSZCZEGÓLNYCH DZIAŁAŃ I BUDŻETÓW REKLAMOWYCH

W tym pakiecie robimy wszystko co jest niezbędne w działaniach marketingowych, jesteśmy w kontakcie z właścicielem firmy lub osobą wyznaczoną do kontaktu. Przyglądamy się jak biznes funkcjonuje i doradzamy również co można poprawić lub usprawnić.

Jesteśmy w stanie wskazać na którym etapie może pojawić się tzw. wąskie gardło i zasugerować zmiany bądź je wprowadzić przy współpracy z osobami z firmy.

Jako zewnętrzna firma w odróżnieniu od pracownika – nie chodzimy na zwolnienia, fakturę można wrzucić w koszty, zależy nam na jak najlepszych wynikach aby współpraca między nami układała się długoterminowo, a taki rodzaj współpracy gwarantuje jeszcze lepsze wyniki. Doskonale rozumiemy problemy przedsiębiorcy i jesteśmy w stanie je rozwiązać, a właściciel może skupić się na rozwijaniu firmy zamiast na pracowaniu w niej.

Subscribe to our newsletter

Sign up to receive updates, promotions, and sneak peaks of upcoming products. Plus 20% off your next order.

Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue

We love writing great content and sharing industry insights. To get a copy of our research on latest trends , subscribe to our newsletter