strony

Strony WWW

Strona internetowa Twojej firmy to absolutnie podstawa. Kiedy Ty czegoś szukasz to zazwyczaj wpisujesz to w wyszukiwarkę Google prawda? Aby wyświetlić się swojemu klientowi warto zadbać o to by pojawiać się w wynikach, a na stronie umieścić najważniejsze informacje oraz swoją ofertę. W przypadku lokalnego biznesu warto dodać również wskazówki dojazdu i umieścić mapkę. Często w rozmowach z klientami widzimy, że tworzą strony pod własne upodobania. Dlatego my doradzamy jak strona powinna wyglądać najlepiej dla klienta. To klient ma się na niej czuć dobrze, łatwo wszystko znaleźć i zapamiętać najważniejsze rzeczy.

Strona jest po to aby sprzedawać. Ma być prosta, przejrzysta, sprawna technicznie i łatwa w obsłudze dla właściciela. Wiemy jak zrobić stronę, która spełnia te warunki. Tworzymy strony od podstawowych wizytówek po skomplikowane portale informacyjne, sklepy, platformy ogłoszeniowe, platformy z kursami. Nasze strony łatwo się zarządza i można dodawać wszystkie treści całkowicie samodzielnie.

OFERTA:

Spersonalizowana strona firmowa - wizytówka 6-8 podstron - 1990 zł

Spersonalizowana strona z blogiem - 2490 zł

Portale informacyjne, ogłoszeniowe i inne rozszerzone skrypty – wycena indywidualna.

Kontakt

Subscribe to our newsletter

Sign up to receive updates, promotions, and sneak peaks of upcoming products. Plus 20% off your next order.

Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue

We love writing great content and sharing industry insights. To get a copy of our research on latest trends , subscribe to our newsletter