SKLEPY

SKLEPY

Sklep musi sprzedawać. Przy tworzeniu sklepów kierujemy się dostosowaniem go do obecnie panujących branżowych trendów i specyfiki. Łatwość w poruszaniu się po nim, odnajdywaniu produktów i szybkiego zakupu to korzyści, które wyróżniają nasze projekty. Przejrzystość, podział na odpowiednie kategorie, prostota obsługi oraz intuicyjne zarządzanie nim w oparciu o CMS, który posiada bogatą gamę wtyczek i dedykowanych rozwiązań.

Jeśli planujesz założyć sklep nie musisz się znać na tym co w nim powinno się znajdować od strony technicznej. Powiesz nam do czego jest Ci potrzebny ten sklep, jakie masz produkty, a my dobierzemy najlepsze możliwe rozwiązania dla Ciebie i go skonfigurujemy dodając pierwsze produkty oraz opisy, pokazując Ci jak się to robi. Wiemy, że przy otwieraniu działalności bądź przy przenoszeniu jej do świata online masz wiele na głowie. Dlatego my w pełni zajmiemy się Twoim sklepem by zaoszczędzić jak najwięcej Twojego czasu. Robimy to profesjonalnie i na czas. Zanim zabierzemy się do pracy dokładnie zapoznamy się z Twoimi wymaganiami, potrzebami i doradzimy optymalne rozwiązania.

OFERTA:

Podstawowy sklep + strona z blogiem - 4900zł

Rozbudowany sklep + filtry produktów + warianty + strona z blogiem - 6900 zł

Kontakt

Subscribe to our newsletter

Sign up to receive updates, promotions, and sneak peaks of upcoming products. Plus 20% off your next order.

Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue

We love writing great content and sharing industry insights. To get a copy of our research on latest trends , subscribe to our newsletter