Obsługa social media

CENNIK: 2490zł netto
*Przy umowie na 6mc - 2290zł netto
*Przy umowie na 12mc - 1990zł netto

Social media to niewyczerpane źródło klientów dla Twojej firmy. Aby jednak z niego korzystać, trzeba wiedzieć, jak się z nimi obchodzić. Lata udanych współprac pozwoliły nam wypracować skuteczne strategie działania w mediach społecznościowych. Strategie, czyli planowe i świadome działania wykorzystujące wiedzę o algorytmach na korzyść naszych partnerów. Podnosimy nie tylko liczby i statystyki, lecz także zaangażowanie społeczności w działalność Twojej firmy. Dzięki temu uzyskujesz bezcenną bazę fanów, których za pomocą innych działań marketingowych łatwo przekuć w regularnych klientów. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszamy do rozmowy!

Analiza Twojego biznesu oraz konkurencji

Podzielimy się z Tobą wartościowymi wnioskami, na bazie których ułożymy strategię prowadzenia mediów społecznościowych Twojej firmy. Dane to podstawa!

Strategia obsługi social media

Działamy według planu. Masz wgląd w to, co zamierzamy zrobić dla Twoich kanałów social media. Co więcej, jesteśmy otwarci na Twoje pomysły i sugestie.

Przygotowanie treści

Obsługa social media wymaga tworzenia wielu treści, zarówno wizualnych, jak i pisanych. Nasi designerzy i copywriterzy dostarczą najwyższą jakość.

Nowa odsłona marki

Chcesz poprawić lub zupełnie odmienić wizerunek firmy w sieci? Bardzo możliwe, że będzie to konieczne. Zaplanujemy ten proces i wdrożymy go dla Ciebie.

Wszystkie formaty i platformy

Facebook, Instagram, a może LinkedIn? Zdjęcia, stories, czy rolki? Przygotujemy dokładnie taki content, jakiego chcesz i potrzebujesz. Tworzymy treści we wszystkich formatach.

Większy ruch

Nie uprawiamy sztuki dla sztuki – naszym celem jest zwiększenie ruchu w Twoich mediach społecznościowych. Ustalimy wspólnie cele i osiągniemy je.

Najczęściej zadawane pytania

Zdziwiłbyś się, jak z pozoru ‘niemediowe’ firmy robią furorę w mediach społecznościowych. Wystarczy znaleźć atrakcyjny sposób pokazania życia firmy, a znajdą się osoby, które będą chciały oglądać takie treści. Poza tym posiadanie choćby wizytówki w social media jest obecnie standardem, któremu podlegają przedsiębiorstwa z wszystkich branż.

Krótko mówiąc, tak. Istnieje wiele sposobów na to, aby przekonwertować fana z social media na kupującego klienta. Chętnie porozmawiamy z Tobą na ten temat w trakcie bezpłatnej konsultacji.

Nasza w tym głowa! Część naszych partnerów posiada materiały, które dostarcza nam na początku współpracy. Jeśli również masz takowe, chętnie z nich skorzystamy. Jeśli nie, wspólnie znajdziemy optymalny sposób, aby je stworzyć.

Współpracuj z Fejstajm

Spotkajmy się face to face! Oferujemy konsultację (oczywiście bezpłatną), w trakcie której przedstawimy Ci najskuteczniejsze rozwiązania marketingowe i sposoby ich wdrożenia w Twoje firmie. Brzmi jak plan?

Inne nasze usługi

FB ADS

Projektujemy i prowadzimy dla Ciebie płatne kampanie w sieci reklamowej Facebooka. Jest to jedna z najtańszych i najskuteczniejszych obecnie form reklamy.

FB ADS

Projektujemy i prowadzimy dla Ciebie płatne kampanie w sieci reklamowej Facebooka. Jest to jedna z najtańszych i najskuteczniejszych obecnie form reklamy.

Strona Internetowa z kompletnym przygotowaniem treści

Tworzymy strony dopasowane dla firm usługowych w taki sposób aby klienci łatwo mogli znaleźć potrzebne informacje.

Tworzymy treści na strony internetowe przyjazne przeglądarkom.

Twój dział marketingu w abonamencie

Wykonujemy wszystko co jest niezbędne w działaniach marketingowych, jesteśmy w kontakcie z właścicielem firmy lub osobą wyznaczoną do kontaktu. Przyglądamy się jak biznes funkcjonuje i doradzamy również co można poprawić lub usprawnić.

Platforma szkoleniowa

Wykonamy dla Ciebie platformę szkoleniową. Otrzymasz sklep z możliwością sprzedaży szkoleń stacjonarnych wraz ze skonfigurowaniem systemu płatności. Kursy/warsztaty/szkolenia online. Otrzymasz również bloga, oraz stronę “o mnie”

Co mówią o nas parnetrzy?

Przedstaw problem
lub zadaj swoje pytania

Szukasz pomysłu na marketing dla firmy, który przyniesie zyski? Porozmawiajmy w ramach bezpłatnej konsultacji.

Omówimy najnowsze metody, które poprawią rezultaty działań Twojej firmy w Internecie. Bezpłatna konsultacja marketingowa Fejstajm trwa pół godziny. Jeśli spodobają Ci się zaprezentowane rozwiązania, wdrożymy je w Twojej firmie!

Wypełnij Formularz

Nie masz czasu na prowadzenie swojego profilu na facebooku/instagramie? 

A może brakuje Ci pomysłów i nie wiesz czy robisz to dobrze?

Aby Twój profil się rozwijał potrzebne są odpowiednie treści, które będą angażować Twoją społeczność, zwiększać zaufanie do Twojej firmy i budzić emocje. Takie posty muszą być przede wszystkim widoczne dla wielu osób z Twojej grupy odbiorców. Zwiększymy Twoje zasięgi dzięki wykorzystaniu płatnej reklamy, a w połączeniu z treścią i grafikami jakie dla Ciebie przygotujemy profil będzie wyglądał profesjonalnie i tak będzie wyglądała Twoja firma w oczach klientów. 

Przemyślane i zaplanowane prowadzenie profilu zdecydowanie pomaga długoterminowo zwiększać obroty w Twojej firmie dzięki temu, że coraz więcej ludzi o niej się dowiaduje. 

Subscribe to our newsletter

Sign up to receive updates, promotions, and sneak peaks of upcoming products. Plus 20% off your next order.

Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue

We love writing great content and sharing industry insights. To get a copy of our research on latest trends , subscribe to our newsletter