3 pakiety

PROWADZENIE PROFILI FIRMOWYCH FACEBOOK/INSTAGRAM

Umiejętne prowadzenie Twojego profilu w mediach społecznościowych może realnie zwiększyć ilość klientów w Twojej firmie. Obecnie z racji coraz niższych zasięgów organicznych na platformach wymagane jest również płatne promowanie postów aby Twoi potencjalni klienci mogli je zobaczyć. Wiemy jak zainteresować ludzi Twoją ofertą i wiemy jak sprawić by zobaczyli Twoje posty. Często ludzie mówią, że nie mają pieniędzy na reklamę. Dzieje się tak ponieważ właśnie się nie reklamują.
Profesjonalne prowadzenie social media to inwestycja, która się po prostu opłaca.

LOCAL MARKETING CONTENT

tworzymy treści w oparciu o Twoje materiały lub własne oraz korzystamy z automatycznych narzędzi do promowania postów odpowiednio je konfigurując.

CENA: 1690zł netto + 10% od budżetu reklamowego

Tworzymy angażujące treści, które budują zaufanie do firmy, zwiększenie liczby odbiorców i osób obserwujących stronę dzięki większej aktywności ludzi pod postami. System reklamowy automatycznie dobiera osoby, którym reklamy się wyświetlają na podstawie informacji zebranych na temat Twojej firmy. Dzięki temu strona firmowa żyje, dzieje się coś na niej i zyskuje w oczach odbiorców większą sympatię oraz tzw. dowód społeczny. Klienci chętniej wybierają takie firmy i kupują ich produkty lub korzystają z usług. Dopasujemy budżet reklamowy do możliwości działalności tak aby było to efektywne.

PERFORMANCE MARKETING FACEBOOK
robimy płatną reklamę w oparciu o Twoje materiały

CENA: 2490zł netto + 10% od budżetu reklamowego

Tworzymy strukturę kampanii, od szukania wstępnie zainteresowanych osób, budowanie świadomości, edukację o produktach/usługach, zaufanie po domykanie sprzedaży przez kampanie remarketingowe. Pracujemy na dostępnych materiałach i wpisach na stronie klienta dostosowując treści odpowiednio pod reklamę. W ramach tego pakietu tworzymy lejek sprzedażowy, konfigurujemy stronę z pikselem facebooka, sugerujemy ewentualne zmiany jeśli są pomocne w zwiększeniu sprzedaży, konfigurujemy Business Managera, tworzymy w nim odpowiednie zdarzenia i uruchamiamy kampanie reklamowe. Sprawdzamy je na bieżąco, raportujemy raz w miesiącu będąc w stałym kontakcie. W przypadku potrzeby wykonania prac graficznych wychodzących poza pakiet koszt to 50zł netto 1 szt.

CONTENT & PERFORMANCE MARKETING FACEBOOK
tworzymy posty, grafiki, wszystkie treści są promowane, zajmujemy się reklamą. Pełna opieka i wsparcie.

CENA: 3490zł netto + 10% od budżetu reklamowego

W tym pakiecie zajmujemy się w 100% stroną firmową na facebooku. Tworzymy treści, grafiki, płatne kampanie reklamowe (czyli wszystko co w pierwszym pakiecie) oraz dbaniu o cały profil. Robimy również regularnie audyty pozostałych kanałów komunikacji w tym również strony internetowej i sugerujemy zmiany, które są niezbędne do poprawienia wyników. 

Dzięki temu, że podczas takiej współpracy patrzymy na całość działalności i dbamy o każdy jej aspekt możemy maksymalizować efektywność działań. Min. monitorujemy to co użytkownicy robią na stronie i możemy doprowadzić do jej konfiguracji tak aby łatwiej im było znaleźć to czego szukają co przekłada się na większą ilość zrealizowanych transakcji.

Kontakt

Subscribe to our newsletter

Sign up to receive updates, promotions, and sneak peaks of upcoming products. Plus 20% off your next order.

Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue

We love writing great content and sharing industry insights. To get a copy of our research on latest trends , subscribe to our newsletter