Strona internetowa + wszystkie treści

CENNIK:
Profesjonalna strona internetowa – 1690zł
Profesjonalna strona internetowa + treści – 3490zł

Chcesz, aby Twoi klienci znajdowali Cię sami, bez Twojego udziału? Pomyśl tylko, ile czasu mógłbyś dzięki temu zaoszczędzić! To tylko jedna z wielu korzyści, jakie daje posiadanie strony internetowej zgodnej z dzisiejszymi standardami. Czasy, w których witryna była jedynie nowoczesną wizytówką, dawno minęły. Nowoczesne strony biorą czynny udział w licznych procesach marketingowych, pomagając firmom generować przychody. Co więcej, wysokiej jakości strony powinny zajmować wysokie pozycje w wyszukiwarkach i oferować perswazyjne treści. Właśnie takie standardy mamy w Fejstajm. Czy Ty również potrzebujesz nowoczesnej strony? Porozmawiajmy!

Profesjonalna strona internetowa Twojej firmy 1690zł netto

Czy Twoi klienci mogą Cię w łatwy sposób znaleźć i zapoznać się z ofertą? Wykorzystaj również możliwość monitorowania kto wchodzi na Twoją stronę i zastosuj reklamy do osób, które już na niej były. To zwiększa ich skuteczność.

Profesjonalna strona z kompletnym przygotowaniem treści 3490zł netto

Jeśli nie masz czasu zajmować się tworzeniem treści, zrobimy stronę całkowicie za Ciebie. 

Przygotowujemy profesjonalne sprzedażowe opisy oraz artykuły, które pomogą w pozycjonowaniu strony oraz budowaniu wizerunku eksperta. Dzięki nim ludzie łatwiej znajdą Twoją firmę w wyszukiwarce oraz znajdą potrzebne informacje. 

Wystarczy, że prześlesz nam cennik i to co masz w ofercie. O resztę zadbamy i oddamy Ci w pełni gotową i skonfigurowaną stronę.

Kompletna strona internetowa

Ty wysyłasz nam swoją ofertę oraz cennik – my zajmujemy się całą resztą. Działamy szybko i sprawnie. Nie angażujemy Cię w projekt, gdy nie jest to absolutnie koniecznie.

Kluczowe dodatki

Nasze strony współpracują z narzędziami kluczowymi do prowadzenia skutecznej sprzedaży, takimi jak Piksel Facebooka oraz Google Analytics. Dzięki nim będziesz zarabiał.

Bogata zawartość

Nie oszczędzamy na naszych partnerach. Twoja strona będzie tak obszerna, jak to tylko konieczne. W pakiecie otrzymujesz blog oraz 4 profesjonalne artykuły blogowe.

Projekt z myślą o użytkowniku

Struktura strony oraz rozmieszczenie treści nie są przypadkowe. Otrzymujesz stronę stworzoną w zgodzie ze standardami UX (user experience). Tak, aby użytkownik czuł się dobrze.

Strona widoczna w sieci

Twoja strona będzie wyposażona w treści z uwzględnieniem zasad SEO. Dodatkowo możemy zadbać o pozycjonowanie strony – daj nam znać, a dodamy tę usługę do pakietu.

Produkt łatwy w obsłudze

Wyjaśnimy Ci, jak obsługiwać stronę. Jeśli będziesz chciał, będziesz mógł samodzielnie rozwijać jej treści, dodawać artykuły blogowe lub wprowadzać zmiany.

Najczęściej zadawane pytania

9 na 10 potencjalnych klientów po usłyszeniu nazwy Twojej firmy wpisze jej nazwę w Google. Co stanie się, jeśli nie trafią na Twoją stronę? W najlepszym przypadku stracisz klienta. W najgorszym potencjalny klient trafi do Twojej konkurencji, do której zresztą może skierować go sama wyszukiwarka. Poza tym własna strona internetowa pozwoli Ci usprawnić i zautomatyzować proces pozyskiwania klientów. Chcesz dowiedzieć się więcej? Porozmawiajmy, chętnie przedstawimy szczegóły. Konsultacja z nami jest darmowa.

Tak, ale niewielkie. Na ogół są to coroczne płatności związane z utrzymaniem strony. Nie płacisz nam, a firmom umożliwiającym Twojej witrynie funkcjonowanie w sieci. Bardzo rzadko są to kwoty przekraczające kilkaset złotych rocznie. Oczywiście wydatki związane z utrzymaniem strony możesz wrzucić w koszty prowadzenia firmy.

Z reguły nie dłużej niż 5 dni roboczych. Większość projektów realizujemy nawet szybciej.

Współpracuj z Fejstajm

Spotkajmy się face to face! Oferujemy konsultację (oczywiście bezpłatną), w trakcie której przedstawimy Ci najskuteczniejsze rozwiązania marketingowe i sposoby ich wdrożenia w Twoje firmie. Brzmi jak plan?

Inne nasze usługi

FB ADS

Projektujemy i prowadzimy dla Ciebie płatne kampanie w sieci reklamowej Facebooka. Jest to jedna z najtańszych i najskuteczniejszych obecnie form reklamy.

FB ADS

Projektujemy i prowadzimy dla Ciebie płatne kampanie w sieci reklamowej Facebooka. Jest to jedna z najtańszych i najskuteczniejszych obecnie form reklamy.

Prowadzenie Social-Media

Poprowadzimy za Ciebie Twojego Facebooka i Instagrama. Stworzymy za Ciebie posty, utworzymy Reelsy na IG.

Twój dział marketingu w abonamencie

Wykonujemy wszystko co jest niezbędne w działaniach marketingowych, jesteśmy w kontakcie z właścicielem firmy lub osobą wyznaczoną do kontaktu. Przyglądamy się jak biznes funkcjonuje i doradzamy również co można poprawić lub usprawnić.

Platforma szkoleniowa

Wykonamy dla Ciebie platformę szkoleniową. Otrzymasz sklep z możliwością sprzedaży szkoleń stacjonarnych wraz ze skonfigurowaniem systemu płatności. Kursy/warsztaty/szkolenia online. Otrzymasz również bloga, oraz stronę “o mnie”

Co mówią o nas parnetrzy?

Przedstaw problem
lub zadaj swoje pytania

Szukasz pomysłu na marketing dla firmy, który przyniesie zyski? Porozmawiajmy w ramach bezpłatnej konsultacji.

Omówimy najnowsze metody, które poprawią rezultaty działań Twojej firmy w Internecie. Bezpłatna konsultacja marketingowa Fejstajm trwa pół godziny. Jeśli spodobają Ci się zaprezentowane rozwiązania, wdrożymy je w Twojej firmie!

Wypełnij Formularz

Potrzebujesz więcej klientów na swoje usługi? 

Reklama na facebooku to obecnie jeden z najtańszych i najskuteczniejszych sposobów na dotarcie do klienta.

Subscribe to our newsletter

Sign up to receive updates, promotions, and sneak peaks of upcoming products. Plus 20% off your next order.

Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue

We love writing great content and sharing industry insights. To get a copy of our research on latest trends , subscribe to our newsletter