Platformy szkoleniowe

CENA: 8900zł netto
*Wdrożenie Twojego pierwszego kursu/szkolenia w cenie. Pomożemy Ci również zapoznać się z system być mógł samodzielnie obsługiwać platformę.

Masz w ręku cenną wiedzę, którą chcesz przekazywać innym? Do tego celu będziesz potrzebować platformy szkoleniowej. Dzięki niej będziesz mógł edukować pracowników, sprzedawać kursy lub dzielić się posiadaną wiedzą w inny sposób. Budujemy platformy łatwe w obsłudze – zarówno dla Ciebie, jak i osób korzystających ze szkoleń. Co więcej, możesz rozszerzać je o kolejne treści bez specjalistycznej wiedzy informatycznej. Wdrażamy nasze projekty od A do Z, dbając o każdy detal. Dzięki temu otrzymujesz w pełni funkcjonalny i gotowy do użytku produkt. Brzmi jak plan? Skontaktuj się z nami, a w ramach bezpłatnej konsultacji przedstawimy Ci więcej szczegółów!

Kompletna platforma

Stworzymy dla Ciebie kompletną platformę szkoleniową wraz z blogiem. Zanim powołamy ją do życia, skonsultujemy z Tobą projekt, dzięki czemu będzie ona idealnie odpowiadać na Twoje potrzeby.

Konfiguracja

Przeprowadzimy pełną konfigurację platformy z niezbędnymi narzędziami oraz płatnościami online. Dzięki temu nie będziesz musiał zajmować się tymi kwestiami w pojedynkę.

Produkt przyjazny SEO

W Fejstajm zajmujemy się także pozycjonowaniem. Dobre praktyki SEO przenosimy na wszystkie nasze produkty, a w tym na platformy szkoleniowe. Będziesz widoczny w sieci!

Platforma przyjazna użytkownikowi

Przygotujemy dla Ciebie platformę spełniającą najwyższe standardy user experience. Dzięki temu korzystające z niej osoby będą korzystać z niej z przyjemnością.

Doradztwo

Poprowadzenie własnej platformy szkoleniowej to nie lada przedsięwzięcie. Masz pytania? A może dużo pytań? Z przyjemnością na nie odpowiemy!

Stworzenie lejka sprzedażowego

Pomożemy Ci w zbudowaniu własnego lejka sprzedażowego, czyli powtarzalnego i skalowalnego procesu umożliwiającego skuteczną monetyzację nowopowstałej platformy.

Najczęściej zadawane pytania

Tak. Jak już wspomnieliśmy, doradzamy w kwestiach związanych z budowaniem własnej platformy edukacyjnej. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania! Poza tym możemy skonfigurować Twoją platformę z niezbędnymi narzędziami i systemami płatności.

Jak najbardziej! Oczywiście byłoby świetnie, gdybyś wiedział przynajmniej, jakie treści się tam znajdą i do kogo będziesz je kierować. To znacznie ułatwi realizację projektu i wpłynie pozytywnie na jakość końcowego produktu.

Platforma, którą dla Ciebie stworzymy, będzie zgodna z zasadami SEO, co znacznie poprawi jej widoczność w wynikach wyszukiwania. Nie zapłacisz za to ani grosza więcej – jest to nieodłączny element naszej usługi. Możemy jednak podjąć dodatkową współpracę, na łamach której zajmiemy się kompleksową reklamą Twojej platformy. Mamy bogate doświadczenie w popularyzacji platform szkoleniowych i generowaniu za ich pomocą ogromnych zysków.

Współpracuj z Fejstajm

Spotkajmy się face to face! Oferujemy konsultację (oczywiście bezpłatną), w trakcie której przedstawimy Ci najskuteczniejsze rozwiązania marketingowe i sposoby ich wdrożenia w Twoje firmie. Brzmi jak plan?

Inne nasze usługi

FB ADS

Projektujemy i prowadzimy dla Ciebie płatne kampanie w sieci reklamowej Facebooka. Jest to jedna z najtańszych i najskuteczniejszych obecnie form reklamy.

FB ADS

Projektujemy i prowadzimy dla Ciebie płatne kampanie w sieci reklamowej Facebooka. Jest to jedna z najtańszych i najskuteczniejszych obecnie form reklamy.

Prowadzenie Social-Media

Poprowadzimy za Ciebie Twojego Facebooka i Instagrama. Stworzymy za Ciebie posty, utworzymy Reelsy na IG.

Strona Internetowa z kompletnym przygotowaniem treści

Tworzymy strony dopasowane dla firm usługowych w taki sposób aby klienci łatwo mogli znaleźć potrzebne informacje.

Tworzymy treści na strony internetowe przyjazne przeglądarkom.

Twój dział marketingu w abonamencie

Wykonujemy wszystko co jest niezbędne w działaniach marketingowych, jesteśmy w kontakcie z właścicielem firmy lub osobą wyznaczoną do kontaktu. Przyglądamy się jak biznes funkcjonuje i doradzamy również co można poprawić lub usprawnić.

Co mówią o nas parnetrzy?

Przedstaw problem
lub zadaj swoje pytania

Szukasz pomysłu na marketing dla firmy, który przyniesie zyski? Porozmawiajmy w ramach bezpłatnej konsultacji.

Omówimy najnowsze metody, które poprawią rezultaty działań Twojej firmy w Internecie. Bezpłatna konsultacja marketingowa Fejstajm trwa pół godziny. Jeśli spodobają Ci się zaprezentowane rozwiązania, wdrożymy je w Twojej firmie!

Wypełnij Formularz

Jeśli chcesz sprzedawać swoje kursy czy szkolenia online to potrzebujesz platformy z płatnościami.  

Mamy dobrze poukładany proces produkcyjny, dlatego jesteśmy ją w stanie zrobić szybko i sprawnie tak aby odpowiadała potrzebom Twojego biznesu i była atrakcyjna dla Twoich klientów. Jeśli nie wiesz jak się za to zabrać to jesteś w dobrym miejscu ponieważ doradzimy Tobie jakie rozwiązania będą najlepsze. Dzięki własnej platformie wykorzystasz ruch, który generują wyszukiwarki, skorzystasz z możliwości jakie daje piksel facebooka, pokażesz swoją ofertę szerokiemu gronu odbiorców co przełoży się na większą ilość klientów.  Nasza platforma jest prosta w obsłudze dzięki temu od razu możesz na niej umieścić swój pierwszy kurs i zarabiać! Oprócz tego możesz tam umieścić ebooki i produkty fizyczne takie jak książki. 

Dodatkowo pomożemy Ci stworzyć Twój pierwszy lejek sprzedażowy dostosowany do produktu jaki posiadasz. 

Proces realizacji zamówienia wygląda tak: 

1. Konsultujesz z nami współpracę i odpowiadamy Ci czy zrealizujemy Twój projekt

2. Zamawiasz, opłacasz zamówienie

3. Przesyłamy Tobie ankietę gdzie opiszesz nam co ma się znaleźć na platformie

4.  Przesyłasz nam dodatkowe materiały (zdjęcia, wideo, kursy, dane kontaktowe)

5. Po zgromadzeniu materiałów zaczynamy produkcję

6. Przedstawiamy Ci to co zrobiliśmy

7. Możesz w tym momencie wprowadzić swoje uwagi 

8. Jeśli zachodzi taka potrzeba zmieniamy według Twoich wytycznych, które nam przesyłasz na maila w formie listy. 

9. Przesyłamy końcową wersję i zamykamy projekt. 

Subscribe to our newsletter

Sign up to receive updates, promotions, and sneak peaks of upcoming products. Plus 20% off your next order.

Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue

We love writing great content and sharing industry insights. To get a copy of our research on latest trends , subscribe to our newsletter