Facebook ADS

CENNIK: 1490zł netto
*Przy umowie na 6 miesięcy - 1290zł/mc
*Przy umowie na 12 miesięcy - 990zł/mc

A więc masz w ręku świetną usługę, którą chcesz sprzedawać na większą skalę, ale nie do końca wiesz, jak to zrobić? Znamy ten problem od podszewki. Co więcej, wiemy, jak go rozwiązać. Jesteśmy Fejstajm i pomagamy firmom zwielokrotnić każdą złotówkę poświęconą na cele marketingowe. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w skalowaniu biznesów za pomocą Facebook ads, możemy pomóc także Tobie. Zrobimy to bez względu na to czy jesteś nowy w świecie marketingu internetowego, czy może próbowałeś go już bez zadowalających rezultatów. Zobacz poniżej co zawiera nasza usługa i umów się z nami na bezpłatną konsultację.

Analiza Twojego biznesu oraz konkurencji

Zgromadzone w ten sposób dane stworzą solidną podstawę dla kampanii reklamowych, które odpowiedzą idealnie na potrzeby Twoich klientów i zaczną przynosić szybkie zwroty.

Projekt kampanii

Impulsywne działanie to prosta droga do porażki w marketingu internetowym. Dlatego działamy według planu, który przedstawimy Ci przed startem kampanii.

Przygotowanie materiałów

Przygotowujemy wszystkie materiały potrzebne do startu kampanii reklamowych. Nasi graficy i copywriterzy przygotują treści, które będą skutecznie przykuwać i zatrzymywać wzrok.

Obsługa 24/7

Zajmujemy się wszystkim od A do Z, przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu. Obsługujemy kampanię na bieżąco i optymalizujemy ją, aby dawała maksymalne zwroty.

Troubleshooting

Nie martw się – nigdy nie zostawimy Cię na polu walki. Gdy pojawią się jakiekolwiek problemy, pospieszymy z pomocą i rozwiążemy je. Od tego jesteśmy i za to nam płacisz!

Skalowanie

Pokierujemy maszynką do zarabiania pieniędzy, czyli Facebook ads, w taki sposób, aby produkowała ich dla Ciebie coraz więcej. Oczywiście jeśli tylko będziesz tego chciał!

Najczęściej zadawane pytania

Jeśli prowadzisz firmę usługową, jesteśmy przekonani w 100%, że możesz zarabiać więcej dzięki marketingowi internetowemu. Czy jednak powinno to być akurat Facebook ads? Może lepiej skorzystać z Google ads? Albo połączyć te metody? Umów się z nami na bezpłatną konsultację, a powiemy Ci, czego dokładnie potrzebujesz.

Kwota, jaką poświęcisz na ten cel, zależy od Ciebie. Ile powinieneś jednak wydać? Zależy to od charakterystyki Twojego biznesu oraz branży, w której funkcjonujesz. Czasami wystarczy wydać kilkaset złotych, aby zobaczyć zadowalające rezultaty. Chętnie wyjaśnimy Ci szczegóły.

Istnieje szereg czynników, o które należy zadbać, prowadząc kampanię reklamową na Facebooku. Czasami nie jest to proste! Nasza 100% skuteczność we współpracach z licznymi partnerami dowodzi jednak, jak ogromny potencjał drzemie w tej platformie.

Współpracuj z Fejstajm

Spotkajmy się face to face! Oferujemy konsultację (oczywiście bezpłatną), w trakcie której przedstawimy Ci najskuteczniejsze rozwiązania marketingowe i sposoby ich wdrożenia w Twoje firmie. Brzmi jak plan?

Inne nasze usługi

Prowadzenie Social-Media

Poprowadzimy za Ciebie Twojego Facebooka i Instagrama. Stworzymy za Ciebie posty, utworzymy Reelsy na IG.

Prowadzenie Social-Media

Poprowadzimy za Ciebie Twojego Facebooka i Instagrama. Stworzymy za Ciebie posty, utworzymy Reelsy na IG.

Strona Internetowa z kompletnym przygotowaniem treści

Tworzymy strony dopasowane dla firm usługowych w taki sposób aby klienci łatwo mogli znaleźć potrzebne informacje.

Tworzymy treści na strony internetowe przyjazne przeglądarkom.

Twój dział marketingu w abonamencie

Wykonujemy wszystko co jest niezbędne w działaniach marketingowych, jesteśmy w kontakcie z właścicielem firmy lub osobą wyznaczoną do kontaktu. Przyglądamy się jak biznes funkcjonuje i doradzamy również co można poprawić lub usprawnić.

Platforma szkoleniowa

Wykonamy dla Ciebie platformę szkoleniową. Otrzymasz sklep z możliwością sprzedaży szkoleń stacjonarnych wraz ze skonfigurowaniem systemu płatności. Kursy/warsztaty/szkolenia online. Otrzymasz również bloga, oraz stronę “o mnie”

Co mówią o nas parnetrzy?

Przedstaw problem
lub zadaj swoje pytania

Szukasz pomysłu na marketing dla firmy, który przyniesie zyski? Porozmawiajmy w ramach bezpłatnej konsultacji.

Omówimy najnowsze metody, które poprawią rezultaty działań Twojej firmy w Internecie. Bezpłatna konsultacja marketingowa Fejstajm trwa pół godziny. Jeśli spodobają Ci się zaprezentowane rozwiązania, wdrożymy je w Twojej firmie!

Wypełnij Formularz

Potrzebujesz więcej klientów na swoje usługi? 

Reklama na facebooku to obecnie jeden z najtańszych i najskuteczniejszych sposobów na dotarcie do klienta.

Subscribe to our newsletter

Sign up to receive updates, promotions, and sneak peaks of upcoming products. Plus 20% off your next order.

Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue

We love writing great content and sharing industry insights. To get a copy of our research on latest trends , subscribe to our newsletter